top of page

TIBETAS MEDUS MASĀŽA

Kas ir Medus masāža?

Par Medus masāžu mūsdienās ir zināms diezgan daudz, un pēdējā laikā medus iegūst aizvien lielāku popularitāti kā spēcīgs arstnieciskais līdzeklis.Uzskata, ka Medus masāža pie mums ir ieceļojusi no Tibetas, lai gan tā jau senos laikos bija plaši pazīstama gan Indijā, gan Dienvidaustrumāzijā, gan senajā Krievijā. Vesela macība par pūšļošanu tika veltīta īpašajām atveseļošanās metodēm ar medus izmantošanu, kas, kā zināms, tika godāts dziednieku starpā. Šī tehnika ir absolūts jaunums Latvijas un Eiropas SPA tirgū.Medus masāža ir īpaša procedūra, kas apvieno siltā medus masāžu ar fragmentārām kustībām pa visu ķermeni. Šāds savienojums ir radījis fenomenālu efektu uz klientiem, kas ierodas mūsdienu SPA centros uz figūras korekcijas procedūrām.

Medus masāžas pamatā ir medus sastāvā esošo ārstniecisko vielu iekļūšana cilvēka organismā caur ādas virsējo slāni.

Kādēļ pielieto Medus masāžu?

Medus masāžu veic, lai radītu gludu un samtainu ādu, attīrītu poras, izvadītu metabolisma produktus un noņemtu lieko tauku sekrētu no ādas. Medus masāža ir arī ļoti efektīva pretcelulīta procedūra.  Tāpat fragmentārā Medus masāža ir efektīvs palīgs pēc slimošanas ar pneimoniju, kā arī osteohondrozes un artrīta ārstēšanā.

Kā notiek Medus masāža?

Iekļūstot dziļi ķermeņa virsējos audos, medus uzsūc sevī visus uzkrājušos sārņus, kā rezultātā 15- 20 minūšu ilgas masāžas laikā caurspīdīga medus vietā uz cilvēka ķermeņa izveidojas dzeltenīgi- netīri, dažreiz gandrīz pelēki pārslu formas veidojumi. Tik efektīvu pilno ķermeņa ādas attīrīšanu nespēj veikt neviens cits ārstnieciskais vai kosmētiskais līdzeklis.

 

Medus masāžas priekšrocības:

 • Uzlabo asinsriti dziļajos ādas slāņos,

 • Stimulē enerģijas un vērtīgo vielu ieplūšanu šūnās,

 • Medus atdod bioloģiski aktīvās vielas, izvada toksīnus no organisma un atvieglo to likvidācijas procesu,

 • Attīra ādu, kura kļūst zīdaina, elastīga un tvirta,

 • Uzlabo pašsajūtu, paaugstina darba spējas.

Medus masāžai var izmantot:

 • jebkuru dabisko medu, tam jābūt bez piedevām,

 • nedrīkst būt sacukurojies, kā papildinājumu medum var pievienot aromātiskās eļļas (citrona, apelsīna, eikalipta, lavandas u.c.),

 • uz vienu tējkaroti medus pievieno 5 pilienus aromātiskās eļļas.

 • lai veiktu masāžu gurniem un dibenam, pietiek ar 2 tējkarotēm medus un 5 pilieniem aromātiskās eļļas.

Cik reāla ir medus masāža mājas apstākļos?

Medus masāžu ir iespējams veikt mājas apstākļos, taču tās efekts nekad nebūs maksimālais iespējamais. Šajā procedūrā ir svarīgi, lai medus tiktu pareizi sajaukts ar citām vielām, kas kopā nodrošina ādas detoksāciju. Iespējamie sastāvi:

 • 2 tējkarotes medus, 5 pilieni citronu eļļas, 2 pilieni eikaliptu eļļas un 2 pilieni lavandas eļļas,

 • 2 tējkarotes medus, 3 pilieni citronu eļļas, 2 pilieni apelsīnu eļļas, 2 pilieni lavandas un 3 pilieni kadiķu eļļas,

 • 2 tējkarotes medus, 5 pilieni citronu eļļas un 5 pilieni apelsīnu eļļas,

 • 2 tējkarotes medus, 3 pilieni citronu eļļas, 2 pilieni lavandas eļļas un 5 pilieni piparmētru eļļas.

Medu ar eļļām sajauc īsi pirms masāžas. Ja tiek izmantotas vairākas eļļas, tad vispirms tās sajauc savā starpā un tikai tad pievieno medu, visu kārtīgi samaisa.

 

Pat ja domā, ka varēsi pareizi sagatavot  masāžas medu, ir ļoti svarīgi atcerēties, medus masāža ir vārda tiešā nozīmē ļoti ķēpīga masāža.

 

Neder jebkāds medus, ir nepieciešams patiesi dabisks medus, kas nav sacukurojies. Šādu medu var nopirkt ekoloģiskajos veikalos, kur tas ir salīdzinoši dārgs, vai arī no biškopjiem.

 

Uzklājot medu, jāatceras, ka katrai ķermeņa daļai ir nepieciešama cita mikstūra. Pareizi uzklājot medu, masāža sniedz arī relaksējošu efektu.

 

Tāpēc apmeklēt profesionālu masieri, kas izmantos piemērotākās medus masāžas mikstūras, ar kvalitatīvu medu, pareizām uzklāšanas un masēšanas tehnikām, ir daudz izdevīgāk, kā ņemties ar šo ķēpīgo masāžu mājas apstākļos.

 

Medus masāža pret celulītu

 

Medus masāža ir perfekta pretcelulīta masāža, ko nosaka tās iedarbības būtība – iesūkšanās dziļajos ādas slāņos un to attīrīšana no sliktajām vielām.

 

Medus iesūcas ādā un izfiltrē toksīnus no punktiem, kuros ir uzkrājušies tauki. Šie toksīni nav pilnībā atbildīgi par celulītu, Kopā ar citām procedūrām, piemēram, pretcelulīta masāžu, tas rada jūtamu uzlabojumu cīņā ar celulītu.

 

Pieraksties uz masieris.lv medus masāžu jau tagad!

 • Šī ir ļoti sena, tradiconāla masāža, to izmanto kā detoksācijas līdzekli jau tūkstošiem gadu;

 • Ir pieejama arī medus masāža sejai;

 • Masieris.lv komanda darīs visu, lai sniegtu lielisku servisu un veselību uzlabojošu masāžu;

 • Veicam medus masāžu arī kājām;

 • Šī masāža apvieno visu, ko mēs zinām par ekoloģiskām vielām un masāžu;

bottom of page